Asystent Sprzedaży

INTERsoft Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma INTERsoft Sp. z o.o., wiodący producent oprogramowania CAD/CAE w Polce pilnie poszukuje studentów do pracy na stanowisku Asystenta w Dziale Sprzedaży.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość ustalenia indywidualnych godzin pracy
  • godzinowy system rozliczenia wynagrodzenia

Wymagania

  • dobra dykcja i miły głos
  • łatwość prowadzenia rozmowy telefonicznej
  • doświadczenie w Call Center będzie dodatkowym atutem
  • podstawowa znajomość oprogramowania CAD/CAE (dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania INTERsoft)

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta w Dziale Sprzedaży będzie odpowiedzialna za kontakt telefoniczny z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów. Wymagamy dyspozycyjności minimum 25 godzin / tydzień.

Prezentacja firmy

Firma INTERsoft to wiodący producent oprogramowania dla budownict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta