Asystent Sprzedaży (Inside Sales Executive)

Logwin Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.
Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Bezpośredni kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem dla usług spedycji morsko-lotniczej – budowanie relacji
  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży we wszystkich procesach
  • Wsparcie obsługi obecnych klientów firmy z regionu
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM
  • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów – must have :)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Gotowość do rozwijania kompetencji sprzedażowych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność
  • Zdolności organizacyjne, chęć podejmowania inicjatywy, proaktywna postawa

Oferujemy:

  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu spedycji oraz sprzedaży
  • Wsparcie doświadczonego handlowca, z którym będziesz pracować w teamie
  • Sponsorowany pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej
  • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego m.in. dopłatę do karty sportowej Multisport, dofinansowanie wypoczynku własnego i dzieci, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia i inne
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.