Asystent sprzedawcy. Sklep narzędziowy.

LENEX Sp. z.o.o.

Piekary Śląskie,, śląskie

Opis stanowiska pracy

-praca w sklepie - asystent sprzedawcy (metkowanie towaru, wykładanie na regały oraz pomoc przy sprzedaży towarów)

-praca od poniedziałku do soboty - 40 godzin tygodniowo. W tygodniu - 8.00-16.00 elastyczny czas pracy, praca w soboty możliwa wyłącznie za zgodą pracownika.

-praca w oparciu o umowę zlecenie

Jeśli zależy ci na stałej pracy i jesteś osobą godną zaufania, uczynną i obrotną, a przede wszystkim chcesz pracować - to jest praca dla Ciebie.

Miejsce pracy - Piekary Śląskie ul. Wyszyńskiego.

Oferta dla osób z miejscem zamieszkania w Piekarach Śląskich lub najbliższej okolicy, bezwzględny warunek - status ucznia lub studenta. Ograniczenie wiekowe - 25 lat..

Wymagania

- wiek : 18-25 lat
-status osoby uczącej się lub status studenta ( studia zaoczne) (aktualna legitymacja),
-uczciwość i rzetelność,
-dyspozycyjność
-niekaralność
-mile widziani studenci kierunków technicznych, lub osoby po technikum mechanicznym, budowlanym, elektrycznym, lub po-prostu osoby z zamiłowaniem do majsterkowania
CV bez zdjęcia - nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Firma , zajmująca się głównie sprzedażą narzędzi, elektronarzędzi, techn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
nie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie