Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen posiada 141 lat doświadczenia w zakresie usług transportowych. W tym czasie z firmy przewozowej przeistoczyliśmy się w firmę, która w sposób kompleksowy obsługuje klientów w obszarze logistyki i transportu. Jako Elsen Logistyka Sp. z o.o. na polskim rynku z sukcesami działamy od 8 lat

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

ASYSTENT SPEDYTORA

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:

  • organizowanie cyklu usługi spedycyjno-przewozowej,
  • kompleksowa obsługa Klientów w przewozach międzynarodowych,
  • przyjmowanie zleceń,
  • sporządzanie dokumentacji transportowej,
  • poszukiwanie przewoźników,
  • kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

Wymagania

  • komunikatywność,
  • znajmoć j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • zdolności negocjacyjne,
  • samodzielność i dynamizm w działaniu,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

LogiPower Sp. z o.o. znajduje się w czołówce Agencji Doradztwa P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców