Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen posiada 141 lat doświadczenia w zakresie usług transportowych. W tym czasie z firmy przewozowej przeistoczyliśmy się w firmę, która w sposób kompleksowy obsługuje klientów w obszarze logistyki i transportu. Jako Elsen Logistyka Sp. z o.o. na polskim rynku z sukcesami działamy od 12 lat.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

ASYSTENT SPEDYTORA Z J. NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:
• przyjmowanie zleceń,
• sporządzanie dokumentacji transportowej,
• poszukiwanie przewoźników,

Oferujemy:
• umowa o pracę,
• pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

Wymagania

• b. dobra znajomość języka niemieckiego

• komunikatywność

Prezentacja firmy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka