Opis stanowiska pracy

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z nimi,

  • organizowanie przewozów krajowych oraz międzynarodowych,

  • nadzór nad realizacją zleceń oraz jakością świadczonych usług,

  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami,

Wymagania

  • znajomość środowiska przewoźników i klientów (własna baza klientów i przewoźników mile widziana),

  • potencjał handlowy (umiejętność pozyskiwania zleceń i przewoźników),

  • samodzielność oraz orientacja na realizację celu,

  • dobra organizacja pracy i komunikacja,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,

  • motywacyjny charakter wynagrodzenia uzależniony od wyników (podstawa + premia),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

Prezentacja firmy

Międzynarodowa firma z branży TSL(Transport Spedycja Logistyka),f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców