Asystent Spedytora Międzynarodowego

ROHLIG SUUS Logistics SA

Sokołów k. Janek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nr ref: ASM/SOK/10/16

Obowiązki:

  • Współpraca ze spedytorem w procesie przyjmowania zleceń spedycyjnych
  • Dobór odpowiednich do zleceń środków i metod transportu,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej.
  • Archiwizowanie dokumentów,
  • Wystawianie faktur,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w spedycji drogowej (również staże, praktyki),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zespole pełnym ambitnych i dynamicznych osób,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych.

Prezentacja firmy

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z czołowych operatorów logistyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Finanse