Asystent spedytora międzynarodowego

Now-Trans sp. z o.o.

70-411 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Now-Trans zatrudni osobę do pracy w transporcie międzynarodowym i spedycji.

Zatrudnimy osobę młodą do 30 roku życia, chętną do nauki zawodu.

Praca na pełny etat - umowa o pracę.

Miejsce pracy: Szczecin centrum.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym (warunek konieczny)
- solidność i kultura pracy
- zaangażowanie.
- Doświadczenie w pracach biurowych
- Znajomość pakietu MS Office

Opis stanowiska, zakres obowiązków:

- prowadzenie dokumentacji (wystawianie faktur, zleceń itp.)
- Księgowanie i archiwizacja dokumentów
- współpraca z klientami oraz współpraca z dostawcami usług przewozowych

Praca w firmie o zdrowych fundamentach i kondycji finansowej.

Firma oferuje:

- zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- doskonałą atmosferę pracy w niewielkim zespole specjalistów
- Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV) na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ust. o Ochronie Danych Osobowy Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Prezentacja firmy

Firma zajmuję się transportem międzynarodowym i spedycją.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców