Asystent Spedytora - Jastrzębie Zdrój

F.U. BPM

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

BPM firma działająca w branży transportowej od 2005 roku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Asystent Spedytora w ruchu Krajowym i Międzynarodowym do biura handlowego na terenie Jastrzębia Zdroju.

Zakres obowiązków:

- Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i przewoźnikami oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów,

- Przyjmowanie i obsługa krajowych i międzynarodowych zleceń spedycyjnych,

- Aktywne pozyskiwanie zleceń realizowanych taborem własnym firmy,

- Nadzór nad sprawnym przebiegiem powierzonego transportu,

Oczekiwania:

- Wiek poniżej 26 lat, studenci studiów branży TLS

- Znajomość przepisów konwencji CMR, prawa przewozowego oraz ogólnej charakterystyki branży TLS

- Komunikatywna znajomość przynajmniej jednego języka obcego

- Zaangażowanie, wzorowa organizacja pracy, komunikatywność, dążenie do realizacji wyznaczonych zadań

- Mile widziane posiadanie bazy kontaktów handlowych klientów oraz przewoźników,

Oferta:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po zakończeniu studiów na stanowisku Spedytora Krajowego i Międzynarodowego.

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Transportowo - Spedycyjna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców