Asystent specjalisty laboratorium - praca sezonowa

Adecco Poland Sp. z o.o.

Oświęcim, Libiąż, Chełmek, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Oświęcim, Libiąż, Chełmek

Zadania:
• badanie surowców i produktów pod kątem zgodności ze standardami jakościowymi
• pobieranie próbek surowców, półproduktów oraz produktów do analiz
• przeprowadzanie zgodnie z wytycznymi analiz fizykochemicznych, mikrobiologicznych oraz oceny organoleptycznej w celu zapewnienia jakości produktu
• wystawianie atestów jakościowych
• przygotowanie sprzętu do badań, mycie i sterylizacja szkła laboratoryjnego
• kontrolowanie zgodności etapów procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętymi normami jakości
• sporządzanie raportów

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie spożywcze lub chemiczne, preferowane wyższe w zakresie technologii żywności
• posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
• znajomość procesów technologicznych
• umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym
• umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• zdolności sensoryczne
• dokładność, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• umowę o pracę, od zaraz!
• kasę zawsze na czas!
• cotygodniowy bonus w postaci produktów klienta
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie!
• pracę w firmie będącej liderem w branży
• zdobycie cennego doświadczenia
• możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych i otrzymania nagrody 800 zł za każdą polecona osobę (2 osoby 1600 zł, 3 osoby 2400 zł, możesz polecić nieograniczoną ilość osób )
• szeroki pakiet świadczeń socjalnych w tym karta sportowa
• możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

MAMY TEŻ OFERTĘ PRACY WAKACYJNEJ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt

telefonicznie 695 060 536, 32 324 04 28

Numer referencyjny: ASL/04/19/DAN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.