Asystent specjalisty ds. marketingu internetowego

Suport

Chrzanów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• pomoc w bieżących obowiązkach specjalisty ds marketingu internetowego

• analiza skuteczności działań reklamowych

• wyszukiwanie i kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi

• wysyłanie newsletterów

• utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami

• wsparcie w rozszerzaniu działalności firmy na rynki zagraniczne

Oferujemy:

• umowa o pracę na pełny etat

• praca w biurze firmy, Chrzanów, ul. Trzebińska 40 (biurowiec w CH MAX)

• stałe wynagrodzenie + premia

• szkolenia z:

o produktów

o używania narzędzi internetowych

o obsługi klienta

• możliwość awansu na samodzielne stanowisko specjalista ds. marketingu internetowego

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w internetowych działaniach marketingowych i dostarcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja