Asystent specjalisty ds. BHP

GEECS S.A.

Wrocław, śląskie

Opis stanowiska pracy

- administracja dokumentacją z zakresu BHP,
- sporządzanie analiz i raportów związanych z zagrożeniami na stanowiskach pracy,
- udział w audytach wewnętrznych,
- udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy,
- wsparcie w opracowywaniu instrukcji bezpieczeństwa,
- asystowanie specjalistom ds. BHP w pozostałych czynnościach

Wymagania

- wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- umiejętność pracy w zespole,
- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- podstawowa wiedza merytoryczna z zakresu BHP

WARUNEK- prowadzenie własnej działalności gospodarczej

Prezentacja firmy

GEECS S.A. powstała w roku 2013 przejmując w sukcesji działania f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting