Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Asystent/Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie dokumentacji dotyczących kontraktów oraz ich archiwizację
  • obsługę spraw administracyjno-biurowych w zakresie realizowanych projektów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami oraz dostawcami
  • sporządzanie zamówień maszyn i urządzeń u dostawców zagranicznych
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomość podstaw księgowości
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie wyższe
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Cv za pomoca przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze od kilkunastu lat wyznacza tre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi