Asystent/Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży Internetowej

Calvado.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy zaangażowanego członka naszego zespołu, który wesprze nas i przyczyni się do rozwoju naszej firmy. Aktualnie potrzebujemy wsparcia przy obsłudze klienta oraz obsłudze zamówień internetowych - zakres zadań poniżej.

Podstawowe obowiązki:
- obsługa klienta e-mailowa i telefoniczna oraz stacjonarna w sklepie,
- obsługa zamówień, w tym kompletowanie zamówień i przygotowanie do realizacji,
- obsługa dokumentacji handlowej (paragony, faktury),
- obsługa dostaw, w tym kontrola jakości towaru oraz obsługa dokumentacji magazynowej i handlowej.

Zapewniamy:
- stałą pracę na umowie o pracę,
- pracę w 15-letniej firmie o stabilnej pozycji na szybko rozwijającym się rynku e-commerce,
- pracę z najlepszymi markami i produktami na rynku wyposażenia wnętrz,
- świetną atmosferę w młodym zgranym zespole,
- stabilne wynagrodzenie,
- elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Skupiamy się głównie na miękkich kompetencjach, od których zależy jakość współpracy oraz komunikacji. Najważniejsze są dla nas:

- pozytywna energia, otwartość i entuzjazm,

- umiejętność uczenia się oraz ciekawość i chęć poznawania nowych tematów,

- umiejętność samodzielnej pracy jak i umiejętność współpracy w zespole,

- komunikatywność, pewność siebie i konsekwencja,

- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane jednak niewymagane:

- znajomość branży wyposażenia wnętrz oraz rynku produktów ekskluzywnych

- znajomość oprogramowania WF-MAG

- doświadczenie w branży e-commerce/sprzedaży internetowej

Prezentacja firmy

Calvado jest prężnie rozwijającą się firmą z branży wyposażenia i dekora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie