asystent/specjalista ds. kadr i płac

Randstad Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Nr ref.: 41291
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej dotyczącej przebiegu zatrudnienia
  • obsługa kadrowa i płacowa pracowników
  • naliczanie wynagrodzeń pracowników i innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy
  • ewidencjonowanie czasu pracy
  • sporządzanie standardowych zestawień i raportów z obszaru kadrowego

Oczekiwania:
  • 2 lata doświadczenia w obszarze kadrowo-płacowym
  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, zdolność do myślenia i rozwiązywania problemów
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym - mile widziany
  • znajomość programu MS Office

Oferta:
  • praca w renomowanej firmie
  • umowa o pracę
  • szkolenia wdrażające do pracy na stanowisku
  • dofinansowanie do nauki jęz. niemieckiego
  • bezpłatne obiady dla pracowników

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)