Opis stanowiska pracy

Jeśli pasjonuje Cię marketing internetowy, branża e-commerce i promocja serwisów internetowych, dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce. Tworzymy zgrany zespół, który dzięki doskonałej atmosferze pracy i wspólnym zainteresowaniom tworzy innowacyjne rozwiązania podnoszące konkurencyjność stron internetowych.

Pasujesz do naszego zespołu idealnie, jeśli:
• Jesteś studentem/ką 4-5 roku,
• Administracja stroną www nie jest dla Ciebie nowością,
• Bez problemu posługujesz się pakietem MS Office,
• Jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną.

Oferujemy:
• Elastyczne godziny pracy,
• Liczne szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące Twoje kwalifikacje z zakresu SEO i wiedzę o pozycjonowaniu,
• Biuro w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia,
• Sportową integrację – squash, futsal, piłkarzyki, udział w zawodach biegowych,
• Cotygodniowy Fruit Day,
• Cokwartalne imprezy i coroczne wyjazdy integracyjne,
• Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie Generali, opiekę medyczną Medicover, rabaty na posiłki,
• I najważniejsze: świetną atmosferę w zgranym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą oraz integrację poza godzinami pracy!

Wymagania

W naszym zespole czekają na Ciebie takie zadania:
• Obsługa i konfiguracja serwisów (CMS),
• Budowanie profilu linków zwrotnych (link building),
• Tworzenie i edycja treści na potrzeby działań SEO,
• Tworzenie raportów z przeprowadzonych działań,
• Wspieranie specjalistów działu SEO.

Prezentacja firmy

Artefakt to interaktywna agencja marketingowa, której podstawowymi obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta