ASYSTENT SĘDZIEGO

Sąd Rejonowy w Żarach

Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0558

Obowiązki:

Sporządzanie na zlecenie sędziego i pod jego kierunkiem projektów zarządzeń, orzeczeń lub ich uzasadnień (patrz. rozporządzenie z dnia 8.11.2012r. w sprawie czynności asystentów sędziów Dz.U. 2012, poz. 1270)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Komputer - obsługa komputera
  • CV *

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Na stanowisku asystenta sędziego może być zatrudniony ten, to: 1. jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich, 2. jest nieskazitelnego charakteru, 3. ukończył wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczne uznane w Polsce, 4. ukończył 24 lata.

Miejsce pracy: Spokojna 20, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: W celu przystąpienia do konkursu należy złożyć: 1. wniosek o zatrudnienie na stanowisku asystenta sędziego, 2. własnoręcznie sporządzony życiorys i informację o przebiegu kariery zawodowej, 3. oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych na kierunku prawo w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra albo zaświadczenie o zdanym egzaminie magisterskim, albo oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie zagranicznych studiów wyższych na kierunku prawo uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie odrębnych przepisów, 4. oświadczenie, o którym mowa w art. 155a § 6 ustawy a dnia 27 lipca 2001r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych, 5. oświadczenie, że jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich, 6. aktualną fotografię zgodną z wymaganimi stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych, 7. oświadczenia, że nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, 8. ewentualnie inne dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia, 9. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu, 10. oświadczenie o korzystaniu z pełni praw cywilnych i obywatelskich, 11. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie. Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie przez kandydata. Kompletne oferty z podaniem oznaczenia konkursu należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja 2019r. w Sekretariacie Prezesa Sądu Rejonowego w Żarach pok. 327 lub przesłać na adres Prezes Sądu Rejonowego w Żarach, ul. Spokojna 20, 68-200 Żary.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Osoba do kontaktu: Anna Zawiślak

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy