Opis stanowiska pracy

Kilka słów o firmie:Nasza Kancelaria jest jedną z wiodących w Polsce kancelarii, zajmujących się ochroną własności intelektualnej. Przez ponad 20 lat działalności kancelaria zdobyła bogate doświadczenie oraz uznanie, które, dzięki sprawnemu zespołowi dynamicznych i doświadczonych specjalistów o profesjonalnej wiedzy i najwyższych kwalifikacjach, uplasowało ją w czołówce wiodących w skali kraju. Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm krajowych i zagranicznych w zakresie ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, obejmującej: wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, znaki towarowe, oznaczenia geograficzne, domeny internetowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, prawa autorskie oraz ochronę nazw firm.

Stanowisko: Asystent Rzecznika Patentowego

Komórka Organizacyjna: Zespół Walidacji patentów europejskich

Cel stanowiska: Rzetelne i terminowe przygotowanie dokumentacji, zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Klienta zewnętrznego i wewnętrznego zgodnie ze standardami firmy.

Opis zadań:

  • pomoc w prowadzeniu merytorycznych spraw;
  • przygotowanie dokumentacji wymaganej do złożenia w Urzędach;
  •  samodzielne prowadzenie spraw z Klientem polskim i zagranicznym w tym prowadzenie korespondencji  (informowanie na bieżąco o etapach wykonywanych prac);
  • monitorowanie terminów;
  •  analiza poprawności przygotowanych dokumentów;
  •  aktualizacja bazy danych;
  • utrzymywanie porządku w dokumentacji spraw systemie elektronicznym i aktach papierowych.

Wymagania

  • wykształcenie - minimum średnie;
  • doświadczenie w pracy biurowej - minimum roczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2 (w tym umiejętność prowadzenia korespondencji);
  • umiejętność samodzielnego realizowania zadań;
  • zaawansowana znajomość  programu MS Office (szczególnie MS Word);
  • znajomość programów graficznych np. Photoshop będzie dodatkowym atutem;
  • dokładność i skrupulatność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoka kultura osobista;

Prezentacja firmy

Nasza Kancelaria jest jedną z wiodących w Polsce kancelarii, zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura