Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się szkoleniami, a także realizacją projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 24 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Asystenta Regionalnego na terenie woj. świętokrzyskiego (Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski).

Główne zadania:
- aktywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie (szkoły podstawowe, gimnazja),
- bieżąca obsługa kursów i kursantów

Oferujemy:
- pracę dorywczą we wrześniu
- dla najlepszych możliwość pracy stałej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- cykl intensywnych i bezpłatnych szkoleń
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- preferowana znajomość lokalnego rynku edukacyjnego
- zorganizowanie i rzetelność w pracy
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
- umiejętność prowadzenia rozmów z klientem
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
- mile widziany własny samochód do pracy

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji ATUT - szkolenia, doradztwo, edukacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia