Asystent Przedstawiciela Handlowego - Bielsko-Biała

Simple Work Group Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Od: Simple Work Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferujemy:

- umowę o pracę,umowę zlecenie lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą,

- jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia),

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe,

- dostęp do nowych technologii i rozwiązań,

- zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania.

Zadania:

- aktywne wsparcie Przedstawiciela Handlowego przy realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług firmy.

Oczekujemy:

- nastawienia na dłuższą współpracę,

- pozytywnego podejścia do pracy,

- wysokiej kultury osobistej,

- zaangażowania i uczestnictwa w oferowanych szkoleniach,

- własnego samochodu – warunek konieczny (zwrot kosztów paliwa),

- niekaralności.