Asystent prowadzącego projekty tłumaczeniowe (LOK-09-PM)

Magit Sp. z o.o.

51-180 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wrocławska firma MAGIT sp. z o.o. poszukuje pracowników
do działu tłumaczeń technicznych i lokalizacji oprogramowania
na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- pomoc w zarządzaniu projektami tłumaczeniowymi
- kontakty ze współpracownikami zdalnymi
- prace związane z zachowaniem technicznej i językowej jakości tłumaczonych projektów
- rozliczanie prac tłumaczeniowych

Oferujemy:
- ciekawa praca
- możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wspomagających proces tłumaczenia i zapewniania jakości tłumaczeń
- uczestnictwo w projektach dla znanych firm światowych

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie tylko poprzez wypełnienie ankiety
dostępnej na stronie Magitu w zakładce praca i przesłanie jej wraz z CV i listem motywacyjnym pocztą elektroniczną.
W temacie wiadomości należy umieścić numer
referencyjny oferty: LOK-09-PM. Zastrzegamy
sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie atutem
- umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
- doświadczenie w tłumaczeniu będzie istotnym atutem
- umiejętność sprawnego korzystania z komputera i aplikacji biurowych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
- dobra orientacja w zagadnieniach technicznych (np. technika komputerowa) będzie atutem
- samodzielność, chęć rozwoju i zdobywania wiedzy

Prezentacja firmy

Firma Magit Sp. z o.o. zajmuje się tłumaczeniami i lokalizacją oprogramo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne