Opis stanowiska pracy

• Wsparcie specjalistów w trakcie opracowania instrukcji remontowych

• Edycja dokumentów i ich weryfikacja pod kątem poprawności zapisów z dokumentacją Inwestora

• Współpraca z zespołem w czasie weryfikacji dokumentów

• Tworzenie dokumentacji remontowej w oparciu o posiadane dokumenty i wzorce

• Aktualizacja zapisów dokumentacji remontowej w oparciu o dokumentacje i wizyty obiektowe

Oferujemy

• umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• pracę w dobrej atmosferze i uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych

• możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wymagania

• Wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne o profilu energetyka: specjalizacja kotły, pompy, wentylatory
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość układów elektrowni zawodowych
• Obsługa pakietu Office oraz programu Autocad
• Mile widziane doświadczenie i wiedza na temat remontów urządzeń w elektrowniach
• Sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Inicjatywa i zaangażowanie

Prezentacja firmy

TRACTEBEL ENGINEERING S.A. jest międzynarodową firmą inżynieryjno – kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria