Opis stanowiska pracy

Od kandydata oczekujemy:

ukończonych studiów inżynierskich / magisterskich w dziedzinie budownictwa wodnego lub lądowego (mile widziani będą także studenci ostatniego roku studiów)

znajomość podstaw projektowania w branży hydrotechnicznej/konstrukcyjnej lub budownictwa lądowego i podziemnego

konieczna znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office

umiejętnośc rysowania w 3D

język angielski w stopniu komunikatywnym

komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

dokładność i sumienne podejście do obowiązków

chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

Do podstawowych obowiązków asystenta będzie należało:

aktywne uczestnictwo w procesie projektowania

współpraca z projektantem

współpraca z kilentem

bieżące raportowanie o postępach w prowadzonych projektach/zadaniach

poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych

Prezentacja firmy

Hydroinvest Sp. z o. o. to firma powstała na fundamencie nauki i jej za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie