Enea Serwis Sp. z o.o
Grupa Enea to nowoczesny Pracodawca, wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków, złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.
Więcej o nas na www.enea.pl

Enea Serwis Sp. z o.o., Departament Projektowania Zespół Projektowy informuje, że poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Asystent Projektanta

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/ średnie - elektryczne
  • Pożądane doświadczenie w opracowywaniu projektów w zakresie sieci i urządzeń energetycznych
  • Znajomość : Ustawy Prawo Budowlane, przepisów i norm specjalistycznych w zakresie projektowania urządzeń elektrycznych, zasad sporządzania i zarządzania projektami
  • Grupa kwalifikacyjna SEP
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: Pakiet Office, AutoCAD, CorelDraf
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Udział przy opracowaniu dokumentacji projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie linii napowietrznych i kablowych, systemów sterowania i nadzoru, opracowania techniczne i graficzne schematów liniowych, obwodów i rozdzielni dla stacji transformatorowych SN/nn różnych typów.
  • Opracowywanie pod nadzorem i uzgadnianie projektów budowlanych i wykonawczych w tym prowadzenie ustaleń międzybranżowych.
  • Udział w innych pracach zespołu projektowego przy realizacji zadań projektowych w zakresie średnich i niskich napięć.
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora, urzędami administracji terenowej, jednostkami branżowymi, właścicielami gruntów itp.

Przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień 2019r.

Kandydaci mogą przesyłać oferty drogą elektroniczną za pomocą opcji "Aplikuj"

W tytule wiadomości proszę wpisać: „05/2019 Asystent Projektanta”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.