ASYSTENT PROJEKTANTA

Hvac-Projekt

80-176 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży instalacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko ASYSTENTA PROJEKTANTA wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania oraz instalacji wodno – kanalizacyjnych.

Oferujemy

- odpowiedzialne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego,

- możliwość współpracy w międzynarodowych zespołach projektowych,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- potencjał do podejmowania nowych zawodowych wyzwań,

- oraz pracę w wyjątkowo przyjaznej atmosferze.

Zadania

- realizacja projektów instalacji w zakresie wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz sieci gazowej, ciepłowniczej, wodociągowej i kanalizacyjnej,

- współpraca w ramach międzynarodowych zespołów projektowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania

Wymagania konieczne

- wykształcenie wyższe: Politechnika, Wydział: Inżynieria Środowiska,

- znajomość języka angielskiego minimum na poziomie upper-intermediate,

- umiejętność obsługi pakietu MS Office, AutoCad.

Pozostałe wymagania

- odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Instalacje sanitarne. Wentylacja. Klimatyzacja. Ogrzewanie. <br/> <br/>P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria