Opis stanowiska pracy

Stanowisko przeznaczone jest dla osoby posiadającej wykształcenie wyższe związane z budownictwem drogowym. Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie uczestniczyć w pracach projektowych w zakresie dróg oraz infrastruktury drogowej. Projekty dróg obejmować będą wszystkie ich klasy i kategorie z wyłączeniem autostrad. W procesie projektowania asystent projektanta bierze udział zarówno w rozwiązywaniu zagadnień technicznych jak i w procesie uzgodnień, niezbędnym na etapie uzyskiwania wymaganych dokumentów formalnych, składających się na całość dokumentacji projektowej. Asystent projektanta będzie uczestniczyć we wszystkich etapach wykonywania projektu pod okiem doświadczonych projektantów. Praca wiązać się będzie głównie z projektowaniem w oparciu o oprogramowanie Autocad ale także udział w zajęciach terenowych, niezbędnych do przygotowania materiałów wyjściowych do projektowania (np. inwentaryzacja stanu istniejącego czy pomocniczy pomiar ruchu). Podpisanie umowy na 3 miesięczny okres próbny, narzucony przez ustawodawcę, nie wyczerpie czasu niezbędnego do pełnego wdrożenia się w pracę zespołu projektowego. Wobec powyższego zakłada się, że po upływie umowy na okres próbny jeśli obie strony umowy będą zadowolone ze współpracy pracownikowi zostanie zaoferowana umowa na czas określony.

Wymagania

Kandydat musi mieć ukończone studia inżynierskie o specjalności drogowej lub pokrewnej (np. inżynieria ruchu). Konieczna jest umiejętność posługiwania się oprogramowaniem Autocad oraz posiadanie prawa jazdy kat. b. Mile widziana znajomość programu Autodesk Civil 3D.

Prezentacja firmy

Biuro Projektów specjalizujące się w projektowaniu dróg i infrast... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria