Asystent Projektanta w zakresie inżynierii środowiska

WCI Natcol Sp. z o.o.

Siemonia, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje specjalistę w zakresie inżynierii środowiska, który posiada doświadczenie związane z projektowaniem w zakresie gospodarki odpadami oraz oczyszczania ścieków.

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • realizowanie prac projektowych związanych z inżynierią środowiska
  • wykonywanie rysunków projektowych
  • przygotowywanie opisów projektowych
  • współpraca z zespołem projektantów
  • nadzór i prowadzenie już rozpoczętych w ramach działalności firmy prac projektowych
  • koordynowanie pracą całego zespołu (w zależności od wykazanych umiejętności)

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii środowiska lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD
  • praktyczna znajomość regulacji prawnych z zakresu ochrony środowiska, a przede wszystkim z zakresu gospodarki odpadami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • obowiązkowość, samodzielność na stanowisku pracy
  • zdolność do efektywnej pracy pod presją czas
  • umiejętność pracy w zespole

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI:

  • znajomość drugiego języka obcego (język niemiecki mile widziany)
  • uprawnienia branżowe

Prezentacja firmy

Firma WCI Natcol Sp. z o.o. działa w Polsce od 1993r. i jest firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo