Asystent Projektanta w specjalności drogowej lub mostowej

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

53-111 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (Stare Miasto)

Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć zakres obowiązków związanych z udziałem w projektach drogowych oraz infrastrukturalnych, wykonywaniem rysunków i opracowań, wykonywaniem prac inwentaryzacyjnych i badawczych w terenie, udział w prowadzeniu części formalno - prawnej projektu.

Kandydatom oferujemy:
-elastyczny czas pracy
-umowę kodeksową
-pracę przy różnorodnych projektach z pracownikami naukowymi, rzeczoznawcami, projektantami
-pracę w profesjonalnych programach inżynierskich
-pracę w młodym, ambitnym zespole

Wymagania

Chętnie spotkamy się z osobami, które:
-posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność pracy w programach AutoCad, Bricscad,
-mile widziana znajomość programu Sofistik, Robot, AutoCad, Tekla,
-potrafią komunikować się w j. angielskim
-posiadają wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo; mile -widzialna specjalizacja drogowa lub mostowa (po studiach lub w trakcie)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie