Asystent projektanta systemów grzewczych

KGP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Lider w budowie obiektów szklarniowych na całym świecie do swojego biura w Łodzi poszukuje

Asystenta projektanta instalacji HVAC

Praca na stanowisku obejmować będzie:

  • wykonywanie obliczeń systemów ogrzewania pod kontrolą doświadczonego inżyniera
  • ścisła współpraca z zespołem projektantów oraz dostawców
  • wykonywanie rysunków do projektów wykonawczych w programie AutoCad
  • tworzenie zestawień materiałowych do projektowanych systemów

Wymagania:

  • ogólna znajmoc branży instalacyjnej/ doświadczenie mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu AutoCad

Prosimy o CV w języku angielskim

Oferujemy pracę w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.

Oferujemy pakiet socjalny: ubezpieczenie PZU Życie, dofinansowanie do kart MULTISPORT

Prezentacja firmy

Firma GAKON Horticultural Projects buduje obiekty szklarniowe na całym ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie