ASYSTENT PROJEKTANTA SIECI SANITARNYCH

Pro-Invest S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą projektowo - budowlaną występującą w charakterze generalnego wykonawcy przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego.

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.

Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowisko:

Specjalizacja : sieci wodno-kanalizacyjne, gazowe

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych, gazowych
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
  • Współpraca z Projektantami oraz Kierownikami Projektów
  • Wykonywanie projektów do uzgodnień z zarządcami sieci

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych, gazowych dla inwestycji sektora przemysłowego, budynków biurowych i innych - min. 3 lata,
  • Biegła znajomość obsługi programów: AutoCAD, Profil Koordynator, pakietu MS Office,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • Dokładność, rzetelność i terminowość

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych i dużych projektach,
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość kreacji i rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV . Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis