ULMA Construccion Polska S.A

ASYSTENT PROJEKTANTA / PROJEKTANT

Od: ULMA Construccion Polska S.A
Miejsce pracy: Poznań, Jaworzno,Gdańsk, Koszajec

Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie (Poznań), woj. śląskie (Jaworzno), woj. pomorskie (Gdańsk), woj. mazowieckie (Koszajec)

CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta / Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert technicznych oraz projektów deskowań i rusztowań na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego oraz przemysłowego, a także za nadzór nad ich wykonywaniem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie i firmowanie ofert deskowań obiektów budowlanych o dużym stopniu trudności
  • Wykonywanie projektów deskowań obiektów budowlanych wraz z obliczeniami statycznymi
  • Współpraca z Asystentami i Kreślarzami, nadzorowanie i firmowanie ich prac
  • Odbiór deskowań na placu budowy oraz nadzór nad ich montażem
  • Wspieranie Handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z Klientem

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (stopień magistra inżyniera w dziedzinie budownictwa)
  • Doświadczenia w zakresie projektowania i/lub wykonawstwa konstrukcji mostowych (minimum 1 rok na budowie w bezpośrednim wykonawstwie i minimum 2 lata w biurze projektów przy wykonywaniu projektów budowlanych)
  • Uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub mostowej
  • Dobrej znajomości statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych,
  • Dobrej znajomości obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodu, znajomości Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań
  • Biegłej obsługi komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość języka rosyjskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań.

Kandydatom niespełniającym powyższych wymagań oferujemy możliwość podjęcia pracy na stanowisku Asystenta Projektanta.

OFERUJEMY:

  • pracę w profesjonalnym środowisku w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego
  • kontakt z ciekawymi, nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet medyczny oraz sportowy

Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.