Asystent Projektanta Mostowego

Integrity Consulting

Warszawa, Wrocław, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w projektowaniu obiektów mostowych, konstrukcji inżynierskich
  • ukończone studia inżynierskie o specjalności mostowej
  • znajomość nowoczesnych narzędzi do projektowania/obliczeń, w tym dobra znajomość programu Robot

Odpowiedzialny za:

  • opracowywanie projektów z branży mostowej (rynek polski) dla inwestorów oraz firm wykonawczych (projektuj i buduj)
  • pracę pod kierunkiem doświadczonego projektanta

CV w języku polskim należy przesłać za pomocą "Aplikuj"

Przesłane CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Integrity Consulting Michał Świerczewski w celu świadczenia mi usług związanych z poszukiwaniem pracy (realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie lub w przyszłości) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2014 r. poz.1182, z późn. zm.)"

Prezentacja firmy

<br/>Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości, Praca Inne