Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA

wykonywanie rysunków warsztatowych konstrukcji prefabrykowanych
wykonywanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych
wykonywanie rysunków szalunkowych (modelowanie w programie Revit) konstrukcji budowlanych (nie znasz Revita - nie martw się - wszystkiego się tu nauczysz)
wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji (nie wykonywałeś/aś nigdy obliczeń konstrukcji - nie martw się - jeśli chcesz poświęcić czas na naukę, wszystkiego Cię nauczymy)
bezpośredni kontakt z architektami, instalatorami itd.

Wymagania

WYMAGANIA

wykształcenie min. inżynierskie techniczne, specjalizacja: inżynieria budowlana, konstrukcje budowane
dobra znajomość AutoCAD
znajomość programów Soficad lub Allplan - będzie dodatkowym atutem
znajomość programów BIM (Revit, Tekla) - będzie dodatkowym atutem
znajomość języków (niemiecki, angielski) - będzie dodatkowym atutem
zaangażowanie i odpowiedzialność za realizowane działania
umiejętność pracy zespołowej, dokładność, sumienność

OFERUJEMY

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia zawodowego kandydata
naukę nowoczesnego oprogramowania wspomagającego projektowanie
pracę w miłej atmosferze
możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji pośród inżynierów z wieloletnim doświadczeniem
prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Spółka SWP CONSTRUCTION z o.o. Sp. k. to firma zajmująca się projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria