Asystent projektanta konstrukcji

WIP Projekt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie rysunków i obliczeń konstrukcyjnych pod nadzorem Projektanta;
• Udział w koordynacji międzybranżowej wykonywanych projektów;
• Udział w wykonywaniu ekspertyz technicznych istniejących budynków.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe w specjalności budownictwo lądowe lub ostatni rok studiów;
• Min. pół roczne doświadczenie w opracowywaniu rysunków konstrukcyjnych;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Dobra znajomość oprogramowania: AutoCAD, Revit, Autodesk Robot Structural Analysis, pakiet MS Office, mile widziana znajomość programu ABC płyta;
• Znajomość norm projektowych PN-EN;
• Umiejętność pracy zespołowej;
• Dobra organizacja pracy;
• Dokładność, rzetelność i efektywność.

Prezentacja firmy

Firma Projektowa zajmująca się projektowaniem konstrukcji, instalacji sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne