Asystent projektanta konstrukcji

Up-Telecom Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie m.in.:

  • Tworzenie dokumentacji projektowej (Projekty budowlane, Projekty konstrukcyjne, Projekty technologiczne, zestawienia materiałowe, itd.)
  • Inwentaryzacje obiektów
  • Współpraca z działem budowy i działem instalacji Firmy podczas realizacji projektów
  • Uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami Inwestorów

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szansę rozwoju zawodowego (w tym możliwość odbycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat specjalności: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie
  • Biegła znajomość oprogramowania: AutoCad, Robot, RM-WIN
  • Znajomość Eurokodów
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach (inwentaryzacje istniejących obiektów)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Prezentacja firmy

Firma Up-Telecom Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Siedziba Spółki mieści... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca dla studenta, Praca Inżynieria