Asystent projektanta konstrukcji

Arinet

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywny udział przy opracowywaniu projektów konstrukcji, w tym projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, powykonawczych według wytycznych podanych przez Projektanta;
  • Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu dokumentacji warsztatowych
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego: AutoCAD, Robot Structural Analysis Professional
  • Mile widziana znajomość programów PLS Tower, PLS Pole, Bocad
  • Mile widziane wykształcenie wyższe o specjalizacji Konstrukcje Budowlane
  • Znajomość języków angielskiego oraz niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na nowe rozwiązanie i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Biuro projektowe ARINET jest firmą, która specjalizuje się w realizacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne