Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

PF-PROJEKT Sp. z o.o.

Ząbki k/Warszawy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijające się Biuro Projektów Konstrukcji Budowlanych PF-PROJEKT Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji budowlanych.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie rysunków szalunkowych i zbrojeniowych,
- obliczenia statyczne elementów konstrukcyjnych,
- tworzenie modeli 3D.

Wymagane:
- pełna znajomość programu AutoCada 2D i 3D,
- pełna znajomość programu BWCAD lub innej nakładki zbrojeniowej CAD,
- znajomość programu REVIT STRUCTURE,
- znajomość innego oprogramowania inżynierskiego będzie mile widziana.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się Biurem Projektów Ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie