Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Instytut OZE Sp. z o.o.

Kielce, 25-008, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

  • Pomoc w bieżącej pracy biura projektowego;
  • Współpraca przy projektach budowlanych z branży hydrotechnicznej;
  • Pomoc w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych;
  • Pomoc przy opracowywaniu koncepcji i dokumentacji technicznych, w tym pozwolenia na budowę;
  • Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami z zakresu budownictwa hydrotechnicznego.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne na kierunku: Konstrukcje budowlane lub studenci studiów magisterskich;

• Min. roczne doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej, w tym pozwolenia na budowę (również praktyki i staże);

• Dobra znajomość programu AutoCad;

• Mile widziana znajomość procesu pozyskiwania pozwolenia na budowę;

• Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość;

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej;

• Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego i inne;

• Pracę w młodym zespole;

• Możliwość awansu;

• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;

• Możliwość stałej współpracy z firmą.

Prezentacja firmy

Instytut OZE Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi doradczo – projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie