ASYSTENT PROJEKTANTA - konstrukcje stalowe TEKLA

ALLTID Sp. z o.o.

61-362 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z oddziałami zagranicznymi

ALLTID sp. z o.o.

wykonująca projekty na terenie Polski, jak i za granicą,

poszukuje do pracy osób na stanowisko

asystent projektanta konstrukcji budowlanych (stalowych)

Oferujemy:

pracę w zespole z inżynierami z wieloletnim polskim i zagranicznym doświadczeniem,

kontakt z projektami realizowanymi w kraju i za granicą,

możliwość zdobycia uprawnień i międzynarodowego doświadczenia,

dogodne warunki pracy.

Wymagania

Wymagania:

umiejętności obsługi programy TEKLA STRUCTURES (kryterium konieczne)

umiejętności organizacyjne i obsługa programów Bricscad oraz typu MS Office,

samodzielność w pracach projektowych,

znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym ,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata, (projektowanie konstrukcji budynków prefabrykowanych, monolitycznych, stalowych),

umiejętność pracy w zespole,

doświadczenie w pracy poza krajem będzie dodatkowym atutem,

Kontakt:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w treści CV.

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie