Asystent Projektanta / Inżynier ds. Infrastruktury Elektroenergetycznej

Biuro Projektów Energonet Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Specjalistyczna Pracownia rozwiązań inżynieryjnych i innowacji

Biuro Projektów Energonet z Warszawy

tworząca w dziedzinach:

infrastruktura elektroenergetyczna, instalacje elektryczne, teletechniczne, OZE

ZATRUDNI:

Asystenta Projektanta / Inżyniera ds. Infrastruktury Elektroenergetycznej

nr ref. "infopraca/01/09/2016"

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie min. 1 rok przy projektowaniu infrastruktury sieci niskiego i średniego napięcia, stacji transformatorowych
  • doświadczenie w wykonywaniu projektów dla RWE, PGE
  • doświadczenie w uzyskiwaniu prawa do terenu pod projektowane urządzenia energetyczne
  • kosztorysowanie
  • dobra znajomość zagadnień projektowania infrastruktury elektroenergetycznej, w szczególności sieci kablowych napowietrznych nN, SN, stacji transformatorowych SN/nN, układy pomiarowe
  • znajomość programów Autocad, Briscad, pakiet Office
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność organizacji pracy
  • samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań

Proponujemy:

  • umowa zlecenie, umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas określony i nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • działanie w młodym środowisku profesjonalistów

Prezentacja firmy

Biuro Projektów Energonet - Specjalistyczna Pracownia usług inżyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria