Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

AKTechnik

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Asystenta Projektanta instalacji HVAC.

Możliwe formy współpracy to: umowa zlecenie, umowa o dzieło lub umowa/faktura z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę i warunki pracy (praca w biurze na terenie Warszawy – Bemowo),
Udział w ciekawych (międzynarodowych) projektach;
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria Środowiska: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja (możliwy ostatni rok studiów);
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 2 lata
Umiejętność projektowania i doboru urządzeń w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych oraz chłodniczych;
Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie w tym Autodesk AutoCAD lub ZWCAD;
Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem branżowym: Sankom i InstalSoft (szczególnie mile widziane doświadczenie w pracy z programem Audytor C.O.);
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;
Dobre zdolności komunikacyjne;
Dyspozycyjność i elastyczność;
Doświadczenie w przygotowaniu i kontroli dokumentacji technicznej;
Otwartość i zaangażowanie;

Prezentacja firmy

Międzynarodowe biuro projektowe - AKTechnik - zapraszamy do współ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Do ustalenia czas jak i forma
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie