Asystent projektanta instalacji sanitarnych

PRACOWNIA PROJEKTOWA

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy asystenta projektanta  instalacji ogrzewania oraz asystenta projektanta instalacji  wod-kan. Osoby zatrudnione na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za wykonywanie obliczeń i rysunków do projektów  instalacji w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

Oczekujemy posługiwania się programami graficznymi w środowisku CAD oraz  znajmości zagadnień związanych z branżą instalacyjną.

Premie, dodatki: tak

Wymagania

-ukończone studzia na Wydzile Inżynierii Środowiska lub ostatni rok

- umiejętnoścć wykonaywania obliczeń zysków i strat ciepła

- umiejętnoścć wykonaywania obliczeń hydraulicznych

-umiejętność pracy zespołowej

- dyspozycyjność

-znajomość środowiska pracy CAD

Prezentacja firmy

www.scigalski.eu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria