ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH

Biuro Projektowo - Usługowe ERAN

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowa instalacji sanitarnych poszukuje pracownika na stanowisko

Lokalizacja pracowni: Gliwice

Zadania:

  • Zakres obowiązków dotyczyć będzie opracowania dokumentacji projektowej w zakresie wod-kan, wentylacji, klimatyzacji, co, gazu itd. dla budynków mieszkalnych, użytkowych oraz obiektów użyteczności publicznej.
  • Bardzo mile widziana znajomość norm i warunków technicznych, chęć rozwijania się i poszerzania horyzontów branżowych.
  • Zakres naszych opracowań i możliwości Twojego rozwoju można zobaczyć pod adresem www.eran.com.pl

Wymagania minimalne:

  • znajomość pakietu Office (poziom dobry)
  • znajomość oprogramowania branżowego (minimalnie poziom podstawowy)
  • znajomość oprogramowania CAD (poziom min dobry)
  • wykształcenie wyższe

Programy branżowe na których pracujemy:

  • Instaltherm
  • Instalsan
  • Arcadiatermo
  • VENTPACK
  • FLUIDPACK
  • PROFIL KOORDYNATOR
  • BRICSCAD

Prosimy o przesłanie CV na email: marcin@eran.com.pl

Zachęcamy także do złożenia aplikacji osoby kończące studia w tym kierunku.

Prezentacja firmy

Nasze biuro projektowe to ponad 20 letnie doświadczenie, zespół wykw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne