Asystent projektanta instalacji sanitarnych – pełny etat - Gniezno

Polproject

62-200 Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osobę do pomocy przy wykonywaniu projektów instalacji sanitarnych dla klientów zagranicznych.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obliczeń do projektów instalacji sanitarnych m.in. w programie Excel, Hevacomp.
  • Wykonywanie rysunków koordynacyjnych, wykonawczych, schematów instalacji itp. w programie Autocad.

Oferuję:

  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Wysokość wynagrodzenia w pełnym wymiarze czasu pracy (40godz.) zależna od kwalifikacji do 5000 brutto

Informuje, że:

  • nie ma możliwości odbywania praktyki zawodowej, potrzebne do zdobycia uprawnień budowlanych
  • proces rekrutacji będzie obejmował weryfikację praktycznych umiejętności kandydata

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie projektowania instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa, wodno-kanalizacyjnych i gazowych

  • Niezbędna bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad. Wymagane, co najmniej kilkuletnie doświadczenie w używaniu programu, nie wliczając okresu studiów.

  • Mile widziana znajomość branżowego języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem specyfikacji technicznych projektów i pisanie maili.

  • Dyspozycyjność. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00. W zależności od ilości zleceń może występować konieczność pracy po godzinach i w weekendy.

  • Dużym atutem będzie znajomość programu Revit Mep.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wykonywaniem projektów instalacji sanitarnych d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria