Asystent projektanta instalacji ogrzewania

PRACOWNIA PROJEKTOWA

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy asystenta projektanta  instalacji ogrzewania .Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie obliczeń oraz rysunków do projektów  instalacji w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

Wymagania

-ukończone studzia wyższe lub ostatni rok

- umiejętnoścć wykonaywania obliczeń zysków i strat ciepła

- umiejętnoścć wykonaywania obliczeń hydraulicznych

-umiejętność pracy zespołowej

- dyspozycyjność

-znajomość środowiska pracy CAD

Prezentacja firmy

www.scigalski.eu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria