Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Mirmar s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma projektowo-wykonawcza poszukuje osoby do pracy na stanowisku Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych. W zakresie obowiązków Pracownika będzie uczestniczenie w wykonywaniu projektów instalacji fotowoltaicznych, dokumentacji techniczno-prawnych przyłączy, linii elektroenergetycznych, stacji transformatorowych.

Możliwe zatrudnienie w niepełnym wymierzę pracy w formie stażu, umowy o dzieło, bądź praktyki studenckiej.

Wymagania

  • Obsługa programu AutoCad,
  • Ukończone studia lub ostatni rok na Wydziale Elektrycznym, ewentualnie pokrewne wykształcenie techniczno-budowlane.
  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma powstała w 2000r. Od początku działalności zajmuje się wykonywanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria