Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1114121

Dla jednej z międzynarodowych firm projektowo - inżynierskich w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych.

Opis stanowiska:

  • Współpraca z inżynierami i projektantami różnych dyscyplin.
  • Wsparcie projektantów w zakresie realizacji bieżących zadań projektowych.
  • Tworzenie rysunków i schematów technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (np. elektrotechnika, telekomunikacja, elektronika, automatyka i robotyka).
  • Znajomość programu Revit / Microstation / AutoCAD / AutoCAD 3D.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1+.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze projektowym.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę zlecenie.
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest znana w branży.
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym środowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy