Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

ARTEC Projekt sp. z o.o.

02-285 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych,
  • drukowanie oraz składanie dokumentacji projektowej
  • wspomaganie w zakresie prowadzonych projektów budowlanych i zadań inwestycyjnych,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne (lub w trakcie ostatnich lat nauki),
  • doświadczenie min. roczne przy projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • dobra znajomość programu AutoCAD,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub w ramach prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z indywidualnymi ustaleniami,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prezentacja firmy

Pracownia projektowa instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria