Asystent Projektanta Drogowego

Pracownia Projektowa \

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej branży drogowej.
Zakres obowiązków:
- wsparcie projektanta w projektowaniu wielobranżowych projektów drogowych,
- zapewnienie jakości i terminowości wykonania projektów,
- uzgadnianie i opiniowanie projektów.
Praca w biurze w Poznaniu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat inżynierii lądowej,
- znajomość programów: Cvil3D, Ulica, Droga, GA Znaki itp.
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- doświadczenie w branży drogowej będzie dodatkowym atutem,
- chęć podnoszenia kwalifikacji,
- udział w spotkaniach zespołów projektowych, radach budowy, wizjach lokalnych, pracach inwentaryzacyjnych,
- znajomość branży budownictwa drogowego w zakresie trendów technologicznych, innowacji
- umiejętność pracy zespołowej
- odpowiedzialność, skrupulatność i samodzielność.

Prezentacja firmy

Nasza pracownia zajmuje się pełną obsługą projektową w zakresie budownic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie