Asystent projektanta - brażna elektroenergetyczna

P.B. Sieci Elektroenergetycznych ELWAR Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ELWAR Sp. z o.o. działająca w branży elektroenergetycznej ze względu na dynamiczny rozwój poszukuje osoby na stanowisko asystenta projektanta.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie dokumentacji techniczno-prawnej w zakresie sieci elektroenergetycznych nN i SN.

• ścisła współpraca z głównym projektantem.

• koordynacja prac projektowo-wykonawczych.

• inne prace okołoprojektowe związane z realizacją bieżących zleceń (np. kontakty z Inwestorami)

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika, elektroenergetyka, mile widziani również studenci ostatniego roku studiów magisterskich (praca w wymiarze pełnego etatu).

• znajomość programów typu CAD.

• znajomość pakietu MS Office.

• umiejętność pracy w zespole, organizacji czasu i planowania zadań.

• prawo jazdy kat. B.

• odpowiedzialność.

• dyspozycyjność.

• komunikatywność.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość programów wspomagających projektowanie np.: OBL; Dialux.

• umiejętność czytania map oraz dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

• umowę o pracę.

• atrakcyjne wynagrodzenie.

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

• możliwość rozpoczęcia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych.

• niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

• pracę w młodym, pełnym zaangażowania zespole dbającym o dobrą atmosferę oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla po trzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”.

Prezentacja firmy

Firma ELWAR Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i generalnym wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka